Sociálne siete

Novinka

a

15.10.2017   16:00
OTTO WEITER & ANDREA FISHER

KONCERT

15.10. (nedeľa) o 16.00 hod., Spoločenská sála KD Smižany

Vstupné: 5 €

Predaj lístkov: 053 429 8939, 0918 590 123

Organizuje:  OKC

 Otto Weiter a Andrea Fisher

Andrea Fischer – speváčka, moderátorka, podnikateľka a produkčná vo firme JBS-Production( firma vyrába zábavné programy, spoty a klipy pre televízie  na Slovensku, Česku, ale aj v Rakúsku a Maďarsku). V minulosti spievala v zahraničí a vystupovala v programoch popredných spevákov Nemecka a Rakúska. Na Slovensku a v Česku  je táto charizmatická speváčka s nádherným hlasom známa predovšetkým ako partnerka a moderátorka v programoch Otta Weitera. Naviac je veľmi obľúbená u divákov TV Senzi a Barandov Muzika- pretože okrem spevu –   a pekných pesničiek uvádzala aj  –televízne pesničky na želanie. Momentálne uvádza najsledovaniejšiu hit-parádu populárnych piesní s názvom „Senzi-paráda“ ale aj po boku Otta Weitera  obľúbenú talshow „Zahoď starosti“.

Otto Weiter – predovšetkým stálica pop-music a populárny spevák, ale aj producent, vydavateľ, režisér zábavných programov, ale najmä dlhé roky “ miláčik žien“ a show-man. Je známy a veľmi obľúbený najmä svojím úprimným prejavom a zmyslom pre humor u mladšej – strednej – ale aj staršej generácie.Umelecké úspechy, stovky koncertov a televízne zábavné programy v ktorých vedel rozospievať a roztancovať tisícky divákov – je zbytočné pripomínať.  

Jeho temperament, príjemný hlas, kontakt z divákom, pohotovosť,  a predovšetkým zmysel pre situačný humor- behom pár minút zaplní radosťou a dobrou náladou javisko, ale najmä  celé hľadisko…..Je-okrem iných úspešných projektov  autorom, ale zároveň aj moderátorom najsledovanejších zábavných programov „Otto Weiter-show“ a „Zahoď starosti“ kde spoločne s Andreou Fischer vedia zabaviť množstvo divákov naprieč všetkým vekovým kategóriám.

You don't have permission to register