Sociálne siete

Novinka

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Krvavé peniaze

29 októbra, 2023 @ 18:00 - 20:00

20 €

Divadlo MÚZA TEATRO v spolupráci so štúdiom L+S Vám prináša napínavú detektívku “KRVAVÉ PENIAZE” do kultúrneho domu v Smižanoch.

Mark a Liz. Zdanlivo obyčajný manželský pár, ktorý sa pohybuje vo svete showbiznisu. On má slabosť̌ na dievčatá, ona je neúspešná herecká, ktorá hľadá útechu v alkohole.

Ich vzťah je v rozklade, je len otázkou chasu, kedy sa definitívne rozídu.. Kdě zrazu začnú záhadné telefonáty… a v nich tajomný hlas osoby, ktorá mala byť dávno mŕtva… na povrch začne vychádzať krvavé tajomstvo ich minulosti. Tajomstvo, ktoré ich stále drží pohromade. Ukáže sa, že nefungujúci vzťah je ten najmenší problém, ktorý Mark a Liz majú. Niekto totiž vie, že pred rokmi spáchali zločin, ktorý sa im podarilo utajiť̌ a uniknúť̌ tak trestu.

Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivý thriller, do ktorého vstupuje psychoterapeutka July a mladé krásne dievča zo susedstva Sue. A na konci zostane už iba hra o holý život. “Krvavé peniaze”, vynikajúca hra autorského tria, troch bratov, ktorí píšu pod značkou Heather Brothers. (Bratia Heatherovci)

Podrobnosti

Dátum:
29 októbra, 2023
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
20 €
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://okcsmizany.sk/krvave-peniaze/

Organizátor

Obecné kultúrne centrum
Phone
+421918590123
Email
kultura@smizany.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Kultúrny dom Smižany
Tatranská 918/80
Smižany, 05311 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421918590123
You don't have permission to register