Sociálne siete

Novinka

Pi čaj, miláčik!

Brilantná francúzska komédia z divadelného prostredia, ocenená Moliérovou cenou ako KOMÉDIA ROKA
 
Významná divadelná spoločnosť skúša bulvárnu hru. Je niekoľko dní pred premiérou. Nič nie je pripravené: technický personál je flegmatický, garderobierka neochotná, duchom neprítomnej režisérke všetko prerastá cez hlavu. Medzi hercami vládne elektrizujúca nálada, hlavná predstaviteľka je na pokraji nervového zrútenia z prvého milovníka – syna producenta, ktorý si ho protekčne „nanominoval“ do hry. Nemotorne, nesmelo, naivne a ťarbavo vchádza po prvý raz na javisko. Takto sa začína komédia v podaní takmer „kalamitných“ hercov. Poviete si: Hotová katastrofa! Omyl. Skvelá zábava!
 
Naša komédia poodhalí oponu divadelného zákulisia. Kam mnohí nesmú. Ale vy musíte!
 
Čaká na vás výdatná porcia liečivého smiechu. Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry, ale aj jej premiéry. Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový večer sa mení v peklo. Ich snaha sa zvrhne na zábavný kolotoč smiešnych situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Bláznivosť absurdity sa mení v smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné – je to jednoducho DIVADLO.
 
HRAJÚ: Zuzana Tlučková, Jana Lieskovská/ Karin Olasová/ Lucia Lapišáková, Dávid Hartl, Pavol Plevčík/ Peter Kočiš/ Marcel Ochránek, Martin Kaprálik/ Přemek Boublík, Miroslava Drínová/Katarína Ivanková, Tibor Halada

26. 4. 2023
18:00
kultúrny dom Smižany

Vstupné: 19 eur

You don't have permission to register